در زمینه فنی، شرح قابلیت‏های پک ویتور بسیار است اما در این نوشته به چند نکته مهم و کوتاه اشاره می کنیم:

ریل‏ های پک ویتور

ریل‏های پک ویتور از برترین کارخانه تولید ریل دنیا یعنی مونته‏فرو ایتالیا تأمین می‎شود. سابقه درخشان و قدرت این کارخانه، همچنین استفاده از تکنولوژی روز اروپا و اصالت ایتالیایی این ریل سبب انتخاب آن توسط ویتور برای نصب در پک می باشد.

درب ‏های پک ویتور

درب‏های پک ویتور با برند سلکوم، به عنوان برترین درب دنیا با بروزترین تکنولوژی و استانداردها، محصول درخشان و ماندگار ویتور در دنیا می باشد. تولید این درب‎ها در ابعاد و ارتفاع‏های مختلف و روکش استیل با رنگ‏ها و طرح‏های متنوع، امکان ارائه کیفیت ماندگار و زیبایی چشم‏نواز در لابی‏ها را برای پک ویتور فراهم می‎سازد.
برای پروژه‏های پرترافیک یا HEAVY DUTY مانند پاساژها و ساختمان‎های اداری، ویتور امکانی به نام درب‎های پگاسوس PEGASUS دارد که عمر بالای این درب‏ها مهم‎ترین وجه تمایز آنها نسبت به سایر درب‏ها می‏باشد.

موتور‏های گیرلس ویتور

سری موتورهای WSG-S سیستم‏های نوین تولید موتورهای گیرلس ویتور هستند که مصرف کم، تکنولوژی برتر، کم حجم بودن و عمر بالا بزرگ‏ترین مشخصه‏های این موتورها می‏باشد.

کابین‏ های پک ویتور

کابین‏های ویتور با استاندارد جدید ضد حریق اروپا با بهره‏گیری از تکنولوژی‏های بروز، ضمن برخورداری از ساختاری قدرتمند و زیبایی چشم‏نواز، محفظه‏ای امن برای مسافران می‎باشد. همچنین پاراشوت‏های تولیدی ویتور درکارخانه اتریش، تضمین امنیت این کابین‏ها در برابر سقوط آسانسور می‎باشد.
علاوه بر آن ارتفاع بلند کابین‏ها و استفاده از سنگهای گرانیت و استیل‏های متنوع، سلیقه‏های مختلف را جلب خواهد نمود.

سیستم کنترل پک‏های ویتور

شرکت آرکل به عنوان زیر مجموعه ویتور با تولید تابلوهای آرکد با نام E-PACK با داشتن قابلیت‏های جدید و بروز دنیا، امکان کنترل دقیق آسانسور و سرویس‏دهی مناسب و دقیق را فراهم می‎سازد. در این تابلوها از تکنولوژی سیستم مدارهای یکپارچه (INTEGRATED) استفاده شده است که در آن کلیه بردها و درایو در قالب یک BOX قرار گرفته و توان کنترل بالاتری را توسط تابلو فراهم خواهد کرد.
قابلیت‎های ترافیکی بالا، سیستم‏های کنترل گروهی هوشمند، بازشو درب در نزدیکی طبقه ADO، سیستم‎های لوِلینگ با درب باز، دوراندازی به هنگام توقف با کمترین فاصله از درب از جمله قابلیت‎های این سیستم‏های می‏باشد. همچنین پنل گرافیکی AREM ویتور که همراه این تابلوها عرضه می‏شود قابلیت تنظیم دقیق‏تر و سرویس‏دهی آسانتر را فراهم می‏سازد.