نصب و راه اندازی پک ویتور

شرکت ویتور در سال 1968 توسط آقای هورست ویتور (WITTUR) با سرمایه 2000 مارک با هدف تولید و تامین قطعات آسانسور در آلمان تاسیس گردید. سپس با شرکا در سال 1980 اقدام به گسترش دامنه فعالیت های ویتور با راه اندازی کارخانه تولید درب آسانسور با نام تجاری سلکوم (SELECOM) نمود.
آشنایی شرکت های آسانسوری و کارفرمایان با شرکت ویتور در ایران با درب های کابین آسانسور سلکوم ایتالیا شروع شد و پس از آن موتورهای گیرلس ویتور باعث معروفیت برند ویتور در اذهان عمومی صنعت آسانسور شد و پس از آن درب های کابین مدل هیدرا پلاس و موتورهای گیرلس مدل WSG، رولر، پاراشوت و همچنین کابین های لوکس ویتور به طور متداول مورد استفاده قرار گرفت. گسترش فعالیت های بازاریابی و فروش از طریق افتتاح دفاتر فروش هلند، اسلواکی، اتریش، آرژانتین، برزیل، هند، استرالیا و … سهم بسزایی در بازار آسانسور به خود اختصاص داد و همکاری و تامین قطعات پکیج های معروف از جمله KONE فنلاند این شرکت را به یکی از عرضه کنندگان با کیفیت قطعات آسانسور در دنیا تبدیل کرده است. دفتر مرکزی و کارخانه خاورمیانه ویتور واقع در استانبول ترکیه می باشد و گروه آسانسور پایتخت، زیر مجموعه دفتر خاورمیانه شرکت ویتور و نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش در ایران، فعالیت خود را آغاز نموده است.

Wittur_Logo

موتور گیرلس ویتور
کابین آسانسور گروه آسانسور پایتخت ویتور

45+  سال تجربه و ارائه‏ دهنده سیستم‏های مختلف در بیش از 60 کشور در سراسر جهان

موفقیت این مجموعه جهانی به دلیل ایده‎ها، تعهد و تخصص بیش از 4500 کارمند این شرکت در سراسر جهان است که در حال بهبود مستمر در تمامی سطوح می‎باشند و در بیش از 50 کشور دارای شعبه می‏باشد.

امنیت!
امنیت مهم‏ترین ویژگی آسانسورهای ویتور بوده و این شرکت همواره سعی در بهبود عملکرد خود دارد. این استاندارد ایمنی جامع بوسیله سیستم جهانی ویتور تأمین می‏شود که یک پروسه همه جانبه است که با دریافت و مدیریت بازخوردها به تامین ایمنی و مدیریت عملکرد سیستم های می پردازد.