پکیج سان تک

در صنعت ساختمان برای سازه های ماندگار و شاخص، آسانسور یکی از نمادهایی است که موجب ماندگاری آن می شود. کارفرمایان و طراحان چنین بناهایی همیشه به دنبال برترین گزینه و برندهای معتبر برای این ساختمانهای فاخر می باشند.

پک آسانسور سان تک

گزینه اکثر این گروه از طراحان و کارفرمایان برای دستیابی به کیفیت و زیبایی بیشتر و متمایز کردن سازه خود، استفاده از پکیج های معتبر و معروف آسانسور می باشد. زمانی که طراحی اولیه تا پایانی یک آسانسور توسط یک کارخانه قدرتمند با استفاده از مهندسین توانمند و طراحان صنعتی صورت گیرد، قطعا یافتن کیفیت بالاتر و کاستن از عیوب، بیشتر از پیش اهمیت خواهد یافت.
پکیج SUN TECH محصولی ارزشمند از کمپانی قدرتمند و معروف سیماتکسان (حریری) است که تبلور یک پکیج آسانسور قدرتمند ایرانی با کیفیت بالای قطعات تولید شده و طبق استانداردهای روز اروپا می باشد. این کمپانی با بیش از 20 سال تجربه موفق در زمینه ساخت اکثر قطعات آسانسور، نامی آشنا و قابل اعتماد در صنعت ساختمان و آسانسور است.
گروه آسانسور پایتخت به عنوان نماینده نصب این شرکت، آماده ارائه این پکیج به مشتریان خود می باشد. قیمت مناسب این پکیج نسبت به سایر پکیج های دیگر دنیا، کیفیت مثال زدنی، نصب دقیق توسط تیم متخصص این شرکت، گارانتی و خدمات پس از فروش، تضمین کننده درستی انتخاب شما در مورد این برند می باشد.

آسانسور سان تک